VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******

VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******

Hřebečská Medovina s.r.o.

 

Přírodní medoviny bez chemických přídavků, mění své barevné a chuťové vlastnosti s každým rokem stejně jako ročníky dobrého vína? Protože používáme jenom vodu a med vlastních včel, má naše medovina každý rok své nové osobité kouzlo. Naše recepty jsou stále stejné, to jenom med se nám mění pod včelami.

Jedny z těch nejlepších alkoholických nápojů pro vás připravujeme již tři generace. ​ ​

Pivo a medovina nám jdou nejlépe. Čas od času ale představíme i netradiční novinky nebo inovativní kombinace našich produktů. ​ Tajemství naší jemné originální chuti je výsledkem poctivé řemeslné práce, původních receptur, pečlivě vybraných bylin a především prvotřídní kvality medu našich vlastních včel. ​ Jsme rodinná firma a od roku 2002 jsme pro vás připravili již 11 originálních medovin a v pivovaru Podlesí také přes 10 druhů piv.

Další oblíbený nápoj z naší dílny je keltská Korma (kombinace medoviny a piva) a také novinka Mudu. Jde o prvotřídní medovinu kombinovanou s exotickým plodem yuzu.

Wood Aged

Když není lahev jako láhev Sladký tak akorát.

Výjimečný alkohol s nádechem portského vína a dubového dřeva. ​ Stařený speciál se obejde bez domedování a díky tomu se chlubí výbornou pitelností. Čistá kombinace vody, medu a vinných kvasinek uleželá na dřevě dubového sudu po portském víně potěší i vybíravé jazýčky. ​ S lehkostí a osobitostí bílého vína je vhodný pro speciální příležitosti a stejně dobře vám dokáže zpříjemnit i všední odpoledne.

10letý archiv

Plně vyzrálá Staročeská

Výběrový ročník jedné z nejúspěšnějších medovin jsme před 10 lety zavřeli do dubového sudu. ​ Dnes vám díky tomu nabízíme unikátní chuťový zážitek, ve kterém se byliny a koření snoubí ve specificky jemnou a plnou sladkou chuť. ​ ​Tento speciál je vyhlášený jako prémiový tekutý zákusek a je velmi oblíbený u našich mužských zákazníků.

15letý archiv

Speciál ze sudu po Barrique víně

15letá medovina má sušší zaoblenou chuť a příjemné aroma typické pro barikový sud. Díky ucelenosti chutí vás tento speciál nepřestane lákat k dalšímu napití. ​ Plná chuť vyzrálé dezertní medoviny je zatavená včelím voskem v působivé lahvi o objemu 3,3 dcl. ​ Příjemné naladění a dobrý pocit jsou emoce typicky spojené s touto výběrovou medovinou.

Mudu

Osvěžující novinka citrusové chuti

Citrón a pomelo už znáte. Tohle léto patří yuzu s medem. Mudu! ​ Ochutnejte žhavou novinku a objevte svůj nový nejoblíbenější svěží drink. 


Tradiční

Aroma a chuť medoviny v té nejčistší podobě. Bez bylin a koření. Přírodní chuť propolisu a včelího vosku vzniká louhováním celých medových pláství.

 

Knížecí

Lahodná kombinace chmelu a medu podtržená hřebíčkem. ​ Příjemná chuť knížecí medoviny nejlépe vynikne po ohřátí.

 

Klášterní

Vyvážená chuť medu a znamenitého puškvorce, vyladěná meduňkou. ​ Unikátní kombinace oblíbená u zkušených znalců dobrého alkoholu

 

Staročeská

Vytříbené spojení chutí pomerančové kůry, skořice, pelyňku a kardamomu působí až perníkově. ​ Staročeská je váš nejoblíbenější tekutý dezert a výborně se hodí také na pečení