VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******

VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******


Four Roses Distillery LLC

Nový zástupce v diamantové limitované edici.

Four Roses Yellow Label je označován za nejlehčí a nejjemnější americký bourbon. Jde o blend všech deseti receptur starých 5-12 let o síle 40%. Barva je sytě zlatá, aroma lehce ovocné a květinové, chuť je plná, přesto měkká a jemná s tóny vanilky, medu, jablek a jemného koření. Závěr je dlouhý a plný. Ať už ho pijete čistý nebo v rámci koktejlu, neuděláte chybu. V roce 2018 došlo ke změně etikety, kdy dominantní žlutou barvu nahradila hnědá a díky tomu všechny tři láhve základní řady mají jednotnou vizáž.

Four Roses Single Barrel byl na trh uveden v roce 2004 a jeho stáří se pohybuje mezi 7-9 lety. Stáčí se vždy z jednoho sudu a na etiketě každé láhve je ručně napsáno číslo sudu i datum stáčení. Aroma eukalyptu, koření a švestek přechází do hedvábné a šťavnaté chuti s náznaky karamelek a kakaa. Tento prémiový bourbon má pevný a kořenitý závěr a je stáčen s 50% alkoholu.

Four Roses Small Batch je bourbon vyrobený smícháním obsahu malého počtu vybraných sudů o stáří 6-7 let. Master distiller vybírá čtyři bourbony na vrcholu zralosti a vytváří vyvážený bourbon s kořenitým aroma, sladkou ovocnou chutí s tóny dubu a karamelu a s vyváženým kořenitým závěrem. Na trhu je od roku 2006 a je lahvován o síle 45%. V roce 2019 se k těmto třem lahvím přidal i

Four Roses Small Batch Select.

https://fourrosesbourbon.com/

 

Jan Becher Pernod Ricard

hlavní dovozce do ČR.