VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******

VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******

Narozeninový Jackpot Cup Liberec Pivnice v Zátiší - 13. kolo.

Marcelův narozeninový Jackpot cup turnaj.

Místo konání: Pivnice v Zátiší

Zápis na turnaj od 16:00 do 17:00.Novoroční turnaj 501 DO

a dvojice 501 DO Sobota 12. ledna 2019 v 17:30.

Rádi by jsme vás pozvali na novoroční turnaj. A co vas čeká? Na baru občerstvení v podobě švédského stolu. Jídla bude dost pro všechny. Dále vás čekají losované ceny a ceny za umístění plus poháry. Turnaj bude bodovaný do žebříčku USO. Bude se hrát 501 DO a na jednom automatu se rozjedou dvojce. Na nový rok budou v matrix baru 4 automaty takže hra bude rychlejší. Startovné 70korun. Dvojce každý 30 Kč takže 60za oba dva hráče.

Unie šipkových organizací (UŠO).

Samotný názem, UŠO bylo sdružením organizací věnujících se šipkovému sportu v České republice. Organizací, které projevily zájem učinit z u nás mladého šipkového sportu fenomém, jenž má šanci prosadit se v konkurenci dalších více, či méně zavedených sportovních odvětvích. Od poloviny roku 2009 došlo k zásadní změně stanov. Jednotlivé organizace (ČŠS, ČAKS, AŠA a ČMŠS) ukončily členství v UŠO a naopak členové těchto organizací se stali přímými členy UŠO. Cesta sjednocení, kterou se Unie vydala především od roku 2004 je v evropském pohledu jedinečná. Členská základna aktivních hráčů a ligových týmů je v přepočtu na počet obyvatel jedna z největších v Evropě. UŠO organizuje soutěže jednotlivců, dvojic a družstev. Od roku 2009, kdy bylo zavedeno přímé členství došlo v UŠO i k výraznému posunu i v nabídce a struktuře soutěží a jejich soutěžních vrcholů. UŠO pořádá na republikové úrovni tyto soutěže:     Jednotlivci a dvojice   3 republikové Grand Prix & TOP MČR jednotlivců a dvojic Český pohár jednotlivců a dvojic (dlouhodobá soutěž) Bull´s Turnaj mistrů - republikové finále pro krajské mistry, resp. vítěze nominačních žebříčků dle jednotlivých výkonnostních kategoriích   Družstva   Ligový pohár UŠO - týmová vyřazovací soutěž, která má 2 Velká finále. Velké finále kat. C+ a které jsou určeno celkem 32 nejlepším týmů v dané kategorii nominovaných z jednotlivých krajů. Tím nejvyšším vrcholem je pak absolutní Velké finále bez rozdílu kategorií (tzv. kat. AA+) na které se nominuje 32 nejlepších týmů z celé ČR.


Valentýnský Turnaj 501.d.o A Master Out ,

Sobota 9. února 2019 v 17:30 až 0:05.

Přijďte si zahrát valentýnský turnaj. Čekají vás poháry a ceny za umístění. . Prezentace do 18.00 turnaj se začne v 18.00 startovné 80 Kč... Turnaj bude bodovaný do žebříčku USO. První cenou bude šumivé víno opět s pravým diamantem. 


Irský Turnaj Dvojic A Jednotlivců.

Turnaj dvojic a jednotlivců. Turnaj bude bodovaný do žebříčku USO!.... Prezentace od 17.30. Začátek turnaje 18.00 ... Čekají na vás poháry za první tri místa a nejlepší ženu plus věcné ceny. Cena útěchy čeká na prvního vyřazeného. Dokonce i 4.misto dostane cenu v podobě medaile😁 . Startovné je 80 Kč dvojce a 80 Kč jednotlivci