VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******

VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******

Partneři & partnerské společnosti.


Mr. Herbert Markus

H.Markus and Son Ltd.

Moshe Namdar/Masingita Ltd. Diamond Exchange


Petr Bulíř.

Ředitel/ BOOLER TRADE ltd.

Reprezentant pro Českou republiku a Slovensko, expert hodnocení a oceňování briliantů, broušených diamantů.


Jan Černý.

Zlatník a klenotník.

Kromě klasické zlatnické výroby se specializuji na 3D výrobu šperků pomocí 3D cad programu a 3D tiskáren. Stejně tak, jako se v dnešní době navrhují pomocí 3D technologií auta, budovy, mosty, tak se navrhují i šperky.


ing. Pavel Pastorek.

Vinař/ Vinařství Pastorek Čejkovice,

Pěstování vinné révy a prodej červeného, bílého, archivního, slámového, ledového i BIO vína. Pěstujeme různé odrůdy vín. Hlavní pěstované odrůdy jsou Tramín, Moravský muškát, Rulandské modré, Frankovka a další. Pořádáme degustace a prohlídky sklepů.


Mgr. Lukáš Lukáš

Majitel/Vinařství pánů z Lipé s.r.o.

Vinařství pánů z Lipé

„Tradice, čest a rytířství.“ Mgr. Lukáš Lukáš, majitel


Mgr.Tomáš Teplý

(majitel)Jednatel / VINAŘSTVÍ VÁCLAV S.R.O.

Jsme malé vinařství z Hustopečí s vlastními vinicemi v obci Kurdějov. Zaměřujeme se na produkci limitovaných šarží vín. Naše vinařská cesta je krásná a slunečná. Taky někdy obtížná, deštivá i mrazivá. Ale hlavně nikdy nekončící. Má jasný cíl. Vyrobit skvělé víno. Takové, kterého se budete chtít znovu napít. Tak běžíme, padáme, sázíme, stříháme, sbíráme, lisujeme, lahvujeme, ochutnáváme. A těšíme se…

VINAŘSTVÍ SVATÝ VÁCLAV Tady je víno doma


Ing. Vít Zelenka

Zakladatel a sládek Pivovar Podlesí & jednatel

Hřebečská medovina s.r.o

Pivovar Podlesí byl založen v roce 2013 a nachází se v malebné vesničce na úpatí centrální části Brd. Do brdských lesů a hájů se od nás po dobrém obědě dostanete dříve, než vám slehne po dobrém jídle z naší kuchyně. Milovníky chmelového moku a jistě nejenom je potěší výběr z několika druhů piv, která vyrábíme dle vlastních receptur z vody čerpané přímo z brdských lesů. Při výrobě našich piv dodržujeme všechny řemeslné postupy a využíváme pečlivě vybrané suroviny. Pokud vás brdské lesy, dobré jídlo a naše pivo zmůžou, můžete složit hlavu v některém z pokojů v našem penzionu.

Pivo a medovina nám jdou nejlépe. Čas od času ale představíme i netradiční novinky nebo inovativní kombinace našich produktů. ​ Tajemství naší jemné originální chuti je výsledkem poctivé řemeslné práce, původních receptur, pečlivě vybraných bylin a především prvotřídní kvality medu našich vlastních včel.


Petr Zázvorka.

Šéf-instrutor/ Okinawa Karate a Kobudo Liberec.

Jednatel / Zámek Pohled, spol. s r.o.

Zabýváme se výukou původních technik Karate v původním provedení Itosovi školy a výukou Kobudo školy Matayoshi.


Ing. Václav Šitner.

Splumajitel a jednatel & LIQUI B ZÁMECKÝ OVOCNÝ LIHOVAR BLATNÁ S. R. O.

V samé blízkosti blatenského zámku postavil baron František Hildprandt roku 1812 cukrovar, přestavěný v roce 1885 na lihovar. Od té doby se traduje výroba jak lihu, tak konečných výrobků, především ovocných destilátů. Po druhé světové válce byl lihovar začleněn do Západočeských lihovarů.

V rámci restituce přešel zpět do vlastnictví rodiny Hildprandtů. Snahou majitelů je navázat na rodinné tradice a podle rodinných receptů vyrábět vysoce kvalitní destiláty.


Lukáš Andrlík.

Šéfkuchař a destilér & Svach´s OLD WELL

Pro naší single malt whisky si připravujeme přesnou recepturou rmut v pivovaru. Speciální slady pro whisky, dubové sudy, doba zrání. První single malt bude v roce 2018.


Tomáš Dyntar.

Distillery master & Thomas Dyntar distillery s.r.o

Náš příběh začal sice teprve před několika lety, ale jeho kořeny díky českému původu a městu Třebíč sahají hluboko do minulosti.


Lucie Harries

Manger & Ofset Valeš s.r.o.

Tiskárna Ofset Valeš je rodinný podnik, který v roce 1990 založil pan Jindřich Valeš.

 


Mgr. Martin Havlík

oblastní ředitel senior ve společnosti Broker Consulting, a. s.

Financím, realitám a budování obchodního týmu se věnuji od roku 2004, a to po celou dobu v jedné firmě.

V mém oboru klienti činí zásadní životní rozhodnutí a já se tak stávám jejich průvodcem v dosažení a zabezpečení jejich cílů.


Grand Prior Zeljko Mikulič

Grand Prior OSMTJ

Hrvatski Viteški Red Templara OSMTJ Eu Union Croatia