VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******

VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******

Společenské & obchodní akce.


XIII. Reprezentační ples Jabloneckého divadla.

PLES V OPEŘE, aneb „ve dvou se to lépe tančí“ Moderuje: Marcela Augustová Hosté: 4 TENOŘI – Marián Vojtko - Pavel Vítek – Jan Kříž – Michal Bragagnolo swingový a jazzový zpěvák JAN SMIGMATOR sopranistka Marina Vyskvorkina K tanci a poslechu hraje BIG BAND RELAX Přemysla Vlasty .

Sponzoři večera byli i Booler Diamonds LLC a VCinvest Václav Josef Červený

 

https://www.divadlojablonec.cz/reprezentacni-ples-8-2-2019


Galakoncert Luce Bílé & Mgr. Pavel Žur.

U příležitosti 20. výročí od Sametové revolece vystoupila Lucie s dětským pěveckým sborem Vrabčáci. Koncert byl uspořádán v kostele sv. Anny a sklidil mimořádný aplaus. Po vystoupení Lucie poseděla s přáteli a pořadateli v hotelu Zlatý lev. Při výstavce šperků z dílen D.I.C. a.s. i dílen Antverských zlatníků bedlivě střežili lidé se společnosti IBIS bezpečnostni služba s.r.o. divize Čechy-severovýchod.


Vivaldianno TOUR 2010- Jablonec n/N 4.10.2010.

Jaroslav Svěcený Je jedním z nejlepších současných českých houslistů a výraznou osobností české hudební scény. Jeho sólistická dráha začala již v době studií na pražské konzervatoři a Akademii múzických umění, kde studoval u prof. Františka Pospíšila a prof. Václava Snítila. Své vzdělání dovršil mistrovskými kurzy u slavných světových virtuosů Nathana Milsteina a Gidona Kremera. Jaroslav Svěcený je proslulý popularizátor houslové hry, zejména jeho televizní, rozhlasové a koncertní projekty přitahují publikum všech věkových skupin. Početná koncertní turné a festivalová vystoupení Jaroslava Svěceného obsáhla USA, Kanadu, celou Evropu, Brazílii, Kubu, Turecko, Izrael, Egypt, Libanon, Jordánsko, Spojené arabské emiráty, Saudskou Arábii, Indii, atd. Jaroslav Svěcený doposud natočil 40 CD s díly světových a českých autorů. Jako první český houslista nahrál kompaktní disk pro SONY CLASSICAL. V roce 1996 mu byla udělena prestižní ceny Masarykovy akademie umění za tvůrčí uměleckou činnost. Je také uznávaným znalcem historie a stavby houslí. Jeho koncertní projekt pod souhrnným názvem "VIOLINO" představuje mistrovské housle významných houslařů 17. až 20. století. Michal Dvořák Hráč na klávesové nástroje, hudební skladatel, textař, autor filmové a scénické hudby. Zakládající člen skupiny Lucie. 23.11. 1965 narozen v Praze - Podolí, od 6 - 9 let hra na klavír v Alžíru u soukromého učitele, od 9 - 14 LŠU, ve 14 letech založení skupiny PANT, od 20.7. 1987 člen skupiny LUCIE a současně i tvorba scénické a filmové hudby. Jako autor filmové hudby a hudební skladatel spolupracoval s režiséry: David Sís ,Vladimír Michálek, Petr Nikolajev, Ondřej Trojan, William Tanen (USA), Ivan Vojnár, Viktor Polesný, Vít Olmer, Adam Rezek a další.


V.Reprezentační ples Jablonekého divadla.

Dne 26.2.2010 v Jablonci nad Nisou v městském divadlem jse konal V.Reprezentační ples na kterém jse podílela i společnost DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION D.I.C. a.s.,

zapůjčením šperku pi.Marcele AUGUSTOVÉ , hodinky panu .Mgr. Pavlu ŽUROVI a prsten KLOPATRA ve žlutém zlatě do tomboly .

Hosty v divale vítali pana Mgr. Pavla  Žura ředitele divadla spolu s panem Ing. Roman Gaal předseda správní rady divadla.

Večer zahájilo taneční vystoupení TOP DANCE STUDIO JAEGEROVI, poté následovala modní přehlídka firmy JBX promotion ,,Jablonec 2010,, , k tanci hrál Big band RELAX PŘEMYSLA VLASTY. Před tombolou vystoupili hosté večera PETRA JANÚ a OLDŘICH KŘÍŽ sólista státní opery.

Po půlnoci byla losóvána tombola za účasti Marcely AUGUSTOVÉ , Mgr.Pavla Žura a Ing. Romana Gaala, mezi hlavními cenamy byl prsten KLEOPATRA.

Po celý večer střežily naše šperky které měli na sobě paní Marcela AUGUSTOVÁ a pan Pavel ŽUR muži s IBIS bezpečnostní služba s.r.o.

 

https://www.divadlojablonec.cz/v-reprezentacni-ples-jabloneckeho-divadla

 

 

 

 


Open párty INFINITI.

V Praze bylo minulý týden otevřeno první centrum prestižní značky automobilů Infiniti a společnost Diamonds International Corporation - D.I.C.

Lesk luxusních automobilů vždy skvěle ladí s leskem a vznešeností šperků a diamantů. Proto byly vedle krásných aut k vidění i originální diamantové šperky z dílny D.I.C. Tyto krásné šperky ještě zvýraznily eleganci automobilů s originálním designem a nejmodernějšími technologiemi.

Už nyní zástupci D.I.C. manželé Zahradníkovi a pan Červený jednají o tom, že budou partnery při otevírání showroomů této značky automobilů napříč Evropou.

Slavnostní otevření centra moderovala Jana Štefánková. Během večera vystoupili například Marek Ztracený nebo Radka Fišarová. Mezi hosty byli mimo jiné herečka Zlata Adamovská nebo skladatel Karel Vágner.

 

 

 


Open day INFINITI Průhonice.

Přes výkend 20-22.11.09 se konalo setkání a zkušební jízdy s vozy INFINITI.

 

 


SIMPLE GYM golf open.

SIMPLE GYM golf open V pátek 25.6. pořádáme již II. ročník turnaje SIMPLE GYM golf open Martina Skalického. 

https://www.gc-liberec.cz/


Jubilejní 30. Ještědský šachový turnaj -

Memoriál Pavla Šimíčka.

Ještědský turnaj a dvě výročí Jubilejní 30. ročník tradičního Ještědského šachového turnaje (prvních deset let své existence všeobecně známého pod jménem Memoriál Pavla Šimíčka), který pořádá ŠK TJ Lokomotiva Liberec, se letos konal v sobotu 22. května nově v prostorách šenku Vratislavického pivovaru Konrad a nově za významného sponzorského přispění akciové společnosti Diamonds International Corporation - D.I.C. a.s. Ta připravila mimořádně lákavou první cenu – psací pero s (jak jinak) diamantem v hodnotě téměř osm tisíc korun. Malá odbočka: ve stejnou sobotu proběhl v nedalekém Novém Městě pod Smrkem krajský přebor žáků v rapid šachu. A tak dost možná, že nejeden svazový činovník jedovatou slinu na zem uplivl a položil si otázku – kdepak asi ti z endéer udělali chybu, když stejně jako vloni nezabránili termínové kolizi? Inu, člověk míní a život mění: „Uspořádání turnaje bylo původně s předstihem naplánováno a zaneseno do krajského kalendáře šachových akcí na 15. květen, ale změna hrací místnosti spolu s vazbou na významného sponzora letošního ročníku si změnu termínu vynutila.“, vysvětluje šéf pořadatelského týmu Jindřich Kovář a dodává: „Mrzí nás, že tím byli hráči rozmělněni ve dvě šachové akce, nicméně věříme, že Ještědský šachový turnaj svoji sportovní a společenskou úroveň neztratil. Sponzorská společnost, která letos nově vstoupila do šachového sportu, představila v rámci turnaje kolekci překrásných výrobků s diamanty. A navíc: těsně před zahájením soutěže proběhla další významná událost – oficiální gratulace paní Hertě Boškové, dlouholeté šachistce liberecké Lokomotivy. Herta Bošková oslavila začátkem května krásně zakulacené životní jubileum.“. Konec odbočky a návrat na hlavní. Turnaj přilákal více než padesát šachistů všech věkových a výkonnostních kategorií. A cenový fond pro ty nejúspěšnější byl jistě zajímavý… Organizace rapid-turnaje v labyrintu místností a stolů pivovarského šenku zřejmě nebyla jednoduchá, nicméně… Vítězem letošního ročníku Ještědského šachového turnaje se stal favorit startovní listiny Zdeněk Maršálek (ŠK Zikuda Turnov) s osmi body. Druhým v pořadí byl Jiří Kadeřábek (TJ Jiskra Tanvald) s půlbodem méně. Bronzovým se stal Jaroslav Záhorbenský (Sokol Bakov n/Jiz) se 6,5 body. Nejúspěšnějšími hráči z klubu TJ Desko Liberec se stali Zdeněk Cakl 6,5 bodu, páté místo. Benedikt Polák 6 bodů, šesté místo. Zdeněk Krtouš ml. 5,5 bodu, čtrnácté místo.