VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******

VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******


Diamantové zlaté šperky.

Když kupujete diamantový šperk, většina zákazníků se spokojí s tím, že je v něm zasazen diamant. Už nezkoumají, jakou má kámen barvu, oheň , brilanci, kvalitu brusu, která nám hodně napoví, jakou má čistotu, která má vliv na jeho třpyt a jestli jeho celková kvalita odpovídá kupní ceně. DIAMANT není jen krásný, je to i investice. Buďte za svoji investici zodpovědni a nakupujte tam , kde dostanete to nejlepší, co si zasloužíte.Tam, kde si můžete SVŮJ diamant prohlédnout. Kde si vyberete, TEN, který bude pro Vás nejlepší. A věřte tomu, že ho mezi těmi ostatními poznáte. A potom budete hrdi na sebe i na svou volbu, i na to, že jste udělali dobrý obchod. A jedna ne nedůležitá poznámka. Diamant, který je již zasazen ve šperku, vám už neprozradí ,kolik má karátů, barvu ani čistotu, aniž byste ho vyndali. Pak již musíte jen věřit, že jste dobře nakoupili. V případě , že jste šperk dostali jako dárek, prosím tyto z b y t e č n é maličkosti neřešte .To je samozřejmě investice zcela jiného charakteru.

Krásný, malý, cenově dostupný zásnubní prsten a diamatem.

Zlato: Barva zlata: žlutá, bílá nebo růžová

Ryzost zlata: 585/1000

Váha: cca 1,1 g

Diamant: váha: 0,032 ct

barva: G/H

čistota: SI1

brus: Round

Ke každému prstenu dáváme certifikát kvality s přesným popisem šperku a možnosti ověření pravosti. Každá žena si zaslouží svůj diamantový šperk. Do daného šperku je možné zasadit i větší diamant

Krásný, malý, cenově dostupný zásnubní prsten a diamatem. Zlato: Barva zlata: bílá

Ryzost zlata: 585/1000

Váha: cca 2,8 g

Diamant: váha: 24x 0,0086 ct

barva: G/H

čistota: SI1

brus:Round

Ke každému prstenu dáváme certifikát kvality s přesným popisem šperku a možnosti ověření pravosti. Každá žena si zaslouží svůj diamantový šperk. Do daného šperku je možné zasadit i větší diamant

Partnerské šperky.

Diamantový kříž

Pánský Krásný velký zlatý přívěšek na řetízek ve tvaru kříže.

Možnost vyrobit kříž z bílého, žlutého a růžového zlata nebo jejich kombinace.

Každý kříž obsahuje :

81 diamantů v barvě G/H,

čistota SI1,

velikost od 1 do 1,5mm.

Cena se odvíjí od velikosti použitých diamantů a podle množství použitého zlata.

Přibližná cena je od 30.000,-kč do 50.000,-kč

Z druhé strany kříže je možnost napsat nějaký text (datum, jméno, krátký citát)

Přívěšek je možné dle přání i upravit. Přívěšek je dodáván s certifikátem pravosti, kde je i daný šperk přesně popsán.

https://boolerdiamonds.com/produkt/diamantovy-kriz-pansky/


Přívěsek Cross

Přívěsek Cross Hledáte vhodný dárek, který může být výborným doplňkem k jakékoliv příležitosti?

Je vhodný na plesy, oslavy, ale také na denní nošení.

Zároveň je to ozdoba, která na Vás krásně vynikne a zaujme, a to nejlepší nakonec – uvnitř je 2mm diamant, který křížku dodá prvek luxusu.

Chceme ukázat, že i diamant může být dostupný pro běžné lidi. Kříž je jedním z nejstarších a nejznámějších symbolů, který doprovází lidstvo od nepaměti. Lidé si ho rádi kupují, aby poukázali na svou víru nebo jen proto, že se jim líbí. Je to také symbol života, který potěší nejednoho člověka.

Kříž máme hned v několika variantách.

Vyberte si ten, který Vám bude sedět nejvíc. Další krok je pouze na Vás

Zlato: Hmotnost: 1g, Kvalita: 585/1000,

Barva: Bílé Diamant: Brus: Round, Váha: 0,032 ct,

Čistota: SI, Barva: G, Počet: 1 ks.

Celková karátová váha diamantů ve šperku: 0,032 ct.

Vhodný jako dárek. Přívěšek je dodáván s certifikátem pravosti a kvality.

https://boolerdiamonds.com/produkt/privesek-cross-bd3100/

KŘÍŽEK

KŘÍŽEK Nejen ženy rády nosí šperky. Jedním ze symbolů, který rádi nosí i muži, je křížek.

Ten je asi nejpopulárnějším náboženským symbolem. V jednoduchosti a čistých liniích je skryta krása. Symbol je znamení, které v sobě skrývá poselství. Připomíná nějakou událost, osobu, nebo čin. Kolem nás je jich nespočet. Jedním z nejznámějších a nejrozšířenějších symbolů je kříž. Dříve označoval důležitá místa, kde se událo něco významného. Zde někdo zemřel, zde je pochován, tady se odehrál důležitý akt nebo historický milník. Později se stal náboženským, celosvětově známým, symbolem.

CO KŘÍŽ ZNAMENÁ?

Kříž je setkání dvou směrů – horizontálního a vertikálního. Ty jsou spojovány s dimenzí ducha a těla, s mužem a ženou. V místě, kde se směry setkají, je bod pochopení prostoru. Znamená křižovatku, kde je třeba se rozhodnout, kterou cestou se vydat. Pozemská horizontála je přesně daná a je kratší. Tvoří lidský (světový) prvek. Vertikála je neomezená, začíná v zemi a vztahuje se k nebi. Je božským prvkem kříže. Rozděluje svět na čtyři elementy, čtyři světové strany. Počátek tohoto symbolu nacházíme v nářadí k rozdělání ohně. Jeho vzplanutí bylo posvátné. Nářadí k rozdělávání ohně bylo dřevěné a skládalo se ze dvou částí: Pramanta (nebozez) měla tvar našeho písmene T. Třením v jamce kříže se zažehl oheň. Kříž ze dvou dřívek, v jejichž křížení byla již zmíněná jamka, která byla považována za sídlo Maji, bohyně tvůrčí síly. Jejím synem byl Agni (odtud "oheň"), který měl dva otce. Tvasti byl jeho otcem pozemským a byl tesařem – tvůrcem nářadí. Savitri byl otcem nebeským.

SYMBOLIKA KŘÍŽE

Kříž protíná dvě cesty, dva směry. V jejich středu najdete rovnováhu. Symbol setkání jako propojení mužského a ženského elementu. Symbol rovnováhy a vyrovnanosti. Kříž má schopnost vstřebat negativní energii a měnit ji na pozitivní. Plní ochrannou funkci proti zlu.

KŘÍŽ A KŘESŤANSTVÍ

Zprvu se v křesťanství s křížem jako symbolem nesetkáte. Jeho místa zaujímala ryba. První zmínky se objevují v křesťanských spisech až na počátku 2.století. První vyobrazení kříže s Ježíšovým tělem se nalézá na dveřích baziliky S. Sabina na římském Aventinu, a ty pochází dokonce až z 5.století. V křesťanství představuje vítězství Krista nad smrtí a hříchem.

KŘÍŽ JAKO ŠPERK

Setkáváme se s ním stále častěji. Šperk ve tvaru křížku zdobí krk, dekolt i ruce. Své místo má i u známých osobností, které jej využívají jako talisman. I Vás může provázet na cestě životem. Bude Vás navigovat a pomůže zvolit ten správný směr, kterým byste se měli dál ubírat. Pomůže udržet životní rovnováhu. Nemusí být nijak velký. Bude se vyjímat na krátkém i dlouhém řetízku.

Vyznáváte heslo „V jednoduchosti je krása“? Pak sáhněte po jemném náhrdelníku s křížkem bez dalších ozdob. Ti ostatní mohou volit mezi stříbrným šperkem - křížkem se zirkony nebo křížkem se strukturou peří.